Przedszkole Muminki w Piotrkowie Trybunalskim jest jedyną tego rodzaju placówką w naszym mieście. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna kieruje się koncepcją Howarda Gardnera, którego założeniem jest fakt, że każdy człowiek posiada wszystkie typy inteligencji, tylko rozwinięte są one u każdego w różnym stopniu. To założenie pozwala edukować dzieci poprzez różnorodne ćwiczenia i odpowiednią stymulację. Pociechy, które są pod naszą opieką w przedszkolu Muminki Piotrków staramy się rozwijać równomiernie, a to sprawia, że nasza oferta edukacyjna jest jedną z najciekawszych w Piotrkowie Trybunalskim.

Preferujemy twórcze metody pracy sprzyjające aktywnemu myśleniu i działaniu dziecka, poznajemy potrzeby i aspiracje edukacyjne dzieci. W przedszkolu indywidualizujemy pracę z dziećmi, uwzględniając ich zainteresowania, zdolności i potrzeby, dzięki temu umożliwiamy każdemu dziecku osiągnięcie sukcesu. Dzieci w przedszkolu Muminki w Piotrkowie Trybunalskim mają zapewniony bezpośredni kontakt z przyrodą oraz sztuką. Kadra pedagogiczna organizuje także ciekawe zajęcia oraz wycieczki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z >szeroką ofertą przedszkola Muminki w Piotrkowie Trybunalskim!

AKTUALNOŚCI Przedszkole Piotrków

FILIFIONKI

(3 lata)

MUMINKI

(4 lata)

MIGOTKI

(5 lat)

W ofercie znajdują się
ciekawe zajęcia edukacyjne, zgodne z nową podstawą programową, do których realizacji wykorzystujemy różne nowatorskie metody twórczej pracy z dzieckiem. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą przedszkola Muminki w Piotrkowie Trybunalskim.

RYJKI

(6 lat)