Czy przedszkole jest pierwszym krokiem na drodze do sukcesu w dorosłym życiu?

Nie od dzisiaj wiadomo, że dziecko najszybciej rozwija się w wieku przedszkolnym. To z tego powodu wybór odpowiedniego przedszkola jest tak istotny. W związku z tym warto dokładnie przeanalizować ofertę przedszkoli – w przedszkolu Muminki w Piotrkowie Trybunalskim postawiliśmy na innowacyjne podejście Howarda Gardnera, który wyróżnił aż osiem rodzajów inteligencji. Zgodnie z jego założeniem, odkrywamy w dziecku jego indywidualny profil inteligencji i rozwijamy poprzez ćwiczenia i stymulację.

Badania pokazują, iż dzieci po ukończeniu edukacji przedszkolnej posiadają większe umiejętności od swoich rówieśników, którzy nie uczęszczali do przedszkola. Dziecko spędza w przedszkolu Muminki i w żłobku wiele czasu, dlatego warto wybrać przedszkole, które zapewni mu najlepsze warunki do zabawy i nauki – takim przedszkolem jest przedszkole Muminki w Piotrkowie Trybunalskim.

Warto wysłać swoje dziecko do naszego przedszkola Muminki Piotrków Trybunalski – stosujemy podejście twórcze, które sprzyja aktywnemu myśleniu i działaniu. Poznajemy potrzeby i aspiracje pociech, a to sprawia, iż przedszkole Muminki stanie się jego pierwszym krokiem na drodze do życiowego sukcesu w życiu dorosłym.

Zachęcamy i zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą przedszkola i żłobka Muminki w Piotrkowie Trybunalskim: https://przedszkolemuminki.com.pl/o-nas-przedszkole-piotrkow/

OFERUJEMY DZIECIOM

star@2x

Wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

chair@2x

Funkcjonalne
i estetyczne sale zajęć

book@2x

Literaturę dla
dzieci.

abacus@2x

Pomoce dydaktyczne do zajęć.

nature@2x

Bezpośredni
kontakt z przyrodą, sztuką.

ZAPISY

97-300 Piotrków Trybunalski, Ul. Wolborska 48

97-410 Kleszczów, Ul. Szkolna 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl | Przedszkole i żłobek Muminki Piotrków Trybunalski