Dlaczego leżakowanie w przedszkolu Muminki w Piotrkowie jest ważne?

Leżakowanie w przedszkolu Muminki w Piotrkowie Trybunalskim jest niezwykle istotne – pozwala dzieciom odpocząć po intensywnej zabawie lub po nauce. Leżakowanie to czas, w którym dzieci się wyciszają i odpoczywają. To pozwala pociechom rozwijać się równie intensywnie w drugiej części dnia.

Sen dla dziecka jest niezwykle ważny – powinien być on niezakłócony i spokojny. Ilość przespanych godzin zależy konkretnie od wieku dziecka – noworodki przesypiają większą część doby. Warto wiedzieć, że w trakcie snu rozwija się układ nerwowy malucha.

Leżakowanie w przedszkolu Muminki w Piotrkowie Trybunalskim jest zatem bardzo korzystne. Dzieci w przedszkolu w Piotrkowie dużo się bawią i uczą, wchodzą także w interakcje z innymi dziećmi i może to dla nich być duży wysiłek. Taka krótka drzemka pozwoli im odpocząć, zachować dobre samopoczucie. Leżakowanie wspiera także ich rozwój intelektualny i emocjonalny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą przedszkola Muminki w Piotrkowie Trybunalskim. Nasza kadra jest również otwarta na wszelkie pytania. Zachęcamy także do sprawdzenia treści pozostałych wpisów – są one dostępne pod następującym adresem internetowym: https://przedszkolemuminki.com.pl/aktualnosci-zlobek-piotrkow/

OFERUJEMY DZIECIOM

star@2x

Wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

chair@2x

Funkcjonalne
i estetyczne sale zajęć

book@2x

Literaturę dla
dzieci.

abacus@2x

Pomoce dydaktyczne do zajęć.

nature@2x

Bezpośredni
kontakt z przyrodą, sztuką.

ZAPISY

97-300 Piotrków Trybunalski, Ul. Wolborska 48

97-410 Kleszczów, Ul. Szkolna 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl | Przedszkole i żłobek Muminki Piotrków Trybunalski