Dlaczego warto uczyć dziecko w wieku przedszkolnym języka angielskiego?

Rodzice często zastanawiają się nad sensem nauki dziecka w wieku przedszkolnym dodatkowego języka, jakim jest język angielski. Przedszkole Muminki w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi przecież tego typu zajęcia z niezwykle wysoko wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną. Dlaczego jednak warto uczyć dziecko tego języka w tak młodym wieku?

Nauka języka angielskiego już w przedszkolu pozwoli na zdecydowanie łatwiejszy i lepszy start w szkole podstawowej. Ponadto, nauka angielskiego stymuluje rozwój poznawczy dziecka, a ten aspekt jest niezwykle ważny. Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym zastanawiają się również, w jaki sposób warto uczyć dziecko angielskiego bezpośrednio w domu. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest czytanie dziecku bardzo łatwych książek po angielsku. Warto czytać wolno i tłumaczyć poszczególne słowa. Można również nazywać konkretne przedmioty w języku angielskim podczas wykonywania zwykłych, codziennych aktywności.

Przedszkole Muminki Piotrków Trybunalski dba o rozwój dziecka w wieku przedszkolnym, gdyż jest to czas, kiedy jest ono w stanie zdobyć najwięcej wiedzy. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoką jakość zajęć dodatkowych, a także miłą i rodzinną atmosferę. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą kadrą. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi wpisami na blogu przedszkola i żłobka Muminki Piotrków Trybunalskihttps://przedszkolemuminki.com.pl/o-nas-zlobek-piotrkow/

OFERUJEMY DZIECIOM

star@2x

Wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

chair@2x

Funkcjonalne
i estetyczne sale zajęć

book@2x

Literaturę dla
dzieci.

abacus@2x

Pomoce dydaktyczne do zajęć.

nature@2x

Bezpośredni
kontakt z przyrodą, sztuką.

ZAPISY

97-300 Piotrków Trybunalski, Ul. Wolborska 48

97-410 Kleszczów, Ul. Szkolna 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl | Przedszkole i żłobek Muminki Piotrków Trybunalski