Drogi rodzicu! Jeżeli zastanawiasz się, czy dobrym pomysłem będzie wysłanie Twojej pociechy do naszego żłobka – my nie mamy żadnych wątpliwości! Żłobek Muminki dla dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego jest wyjątkowy – w placówce prowadzimy zajęcia dla dwóch głównych grup wiekowych: WIERCIPIĘTKI (6msc – 2.5 lat) oraz WŁÓCZYKIJE (2 – 3 lata). W żłobku dzieci niezwykle szybko się rozwijają – uczą się samodzielności, pracy w grupie, poznają także wierszyki oraz piosenki, a dzięki dodatkowym zajęciom, dzieci w żłobku Muminki uczą się również ciekawych układów tanecznych!

Wszystkim dzieciom zapewniamy odpowiednie narzędzia do rozwoju. W żłobku dajemy dzieciom możliwość rozróżniania podstawowych wartości: dobra, miłości, przyjaźni oraz nabywania umiejętności poprzez działanie. Nasza wysoko kwalifikowana kadra pedagogiczna wykorzystuje różnorodne ćwiczenia i odpowiednią stymulację, zgodną z innowacyjnym podejściem Howarda Gardnera do inteligencji – w ten sposób odkrywamy ich zainteresowania, a to pozwala im osiągnięcie niebywałego sukcesu. Koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą naszego żłobka w Piotrkowie Trybunalskim!

AKTUALNOŚCI Żłobek Piotrków

O NAS

WIERCIPIĘTKI

(6msc-2.5 lat)

WŁÓCZYKIJE

(2-3 lata)

W ofercie znajdują się
ciekawe zajęcia edukacyjne, zgodne z nową podstawą programową, do których realizacji wykorzystujemy różne nowatorskie metody twórczej pracy z dzieckiem.

OFERUJEMY DZIECIOM

star@2x

Wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

chair@2x

Funkcjonalne
i estetyczne sale zajęć

book@2x

Literaturę dla
dzieci.

abacus@2x

Pomoce dydaktyczne do zajęć.

nature@2x

Bezpośredni
kontakt z przyrodą, sztuką.

ZAPISY

97-300 Piotrków Trybunalski, Ul. Wolborska 48

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl | Przedszkole i żłobek Muminki Piotrków Trybunalski