W jakim wieku najlepiej posłać swoje dziecko do żłobka w Piotrkowie?

W dzisiejszych czasach, kiedy praca pochłania nam coraz więcej czasu, ciężko jest w pełni oddać się opiece nad dzieckiem. Rozwój osobisty i zawodowy może okazać się problematyczny, kiedy opiekujemy się małym dzieckiem. Oczywiście możemy prosić o pomoc członków rodziny, na przykład babcię oraz dziadka, ale ci mogą po pewnym czasie poczuć się przytłoczeni. Czy dobrym pomysłem jest oddanie dziecka pod opiekę żłobka Muminki w Piotrkowie Trybunalskim? Ile lat musi być maluch, aby został przyjęty w żłobku? Oddanie dziecka pod opiekę żłobka Muminki w Piotrkowie jest idealnym rozwiązaniem – dziecko będzie przebywało wśród rówieśników, a rodzic będzie w stanie być spokojnym o odpowiednią opiekę swojego malucha. W żłobku Muminki dziecko będzie pod wspaniałą opieką – zapewniamy dzieciom komfortowe warunki i różnorodne zajęcia i zabawy. Żłobek Muminki w Piotrkowie przyjmuje dzieci pomiędzy dziewiątym miesiącem, a 3 rokiem życia. W naszej placówce posiadamy dwie grupy: WIERCIPIĘTKI dla maluchów młodszych (do 2 lat) oraz WŁÓCZYKIJE dla większych dzieci (2-3 lata). W ofercie znajdują się ciekawe zajęcia edukacyjne, zgodne z nową podstawą programową, do których realizacji wykorzystujemy różne nowatorskie metody twórczej pracy z dzieckiem. Gwarantujemy, że w naszym przedszkolu dziecko nie będzie się nudzić! Nie zastanawiaj się dłużej – zapraszamy do kontaktu z naszym żłobkiem w Piotrkowie, aby dowiedzieć się więcej na temat szczegółów naszej pracy. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych pozostałych wpisów dostępnych na blogu: https://przedszkolemuminki.com.pl/aktualnosci/

OFERUJEMY DZIECIOM

star@2x

Wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

chair@2x

Funkcjonalne
i estetyczne sale zajęć

book@2x

Literaturę dla
dzieci.

abacus@2x

Pomoce dydaktyczne do zajęć.

nature@2x

Bezpośredni
kontakt z przyrodą, sztuką.

ZAPISY

97-300 Piotrków Trybunalski, Ul. Wolborska 48

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl | Przedszkole i żłobek Muminki Piotrków Trybunalski