Wyprawka dziecka do żłobka Muminki w Piotrkowie Trybunalskim – o czym warto pamiętać?

Żłobek jest jednym z pierwszych poważniejszych wyzwań dziecka. Warto zatem ułatwić mu wejście do tego magicznego miejsca, przekazując niezbędne artykuły. Należy również pamiętać o odpowiednim zapakowaniu przedmiotów – warto je podpisać, aby kadra pedagogiczna w żłobku Muminki w Piotrkowie Trybunalskim nie miała wątpliwości, która wyprawka do którego dziecka należy.

Większość dzieci rozpoczynających przygodę w żłobku jeszcze nosi pieluszki, zatem warto wyposażyć wyprawkę w chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk czy pampersy. Warto także dbać o higienę jamy ustnej i zakupić szczoteczkę, kubeczek i pastę do zębów. Niezbędne również będzie obuwie – dzieci wiele czasu spędzają bawiąc się, zatem takie obuwie musi być przede wszystkim wygodne. Powinno także być zapinane na rzepy, aby dziecko było w stanie nawet samodzielnie je sobie poprawić. Wiele również zależy od pogody i pory roku – o dokładniejsze informacje i porady warto zapytać kadrę pedagogiczną bezpośrednio w przedszkolu i żłobku Muminki w Piotrkowie Trybunalskim.

Przedszkole i żłobek Muminki w Piotrkowie Trybunalskim zapewnia dzieciom odpowiednie zabawki i narzędzia, dzięki którym pociechy są w stanie równomiernie i skutecznie rozwijać swoje umiejętności. Budujemy ich samodzielność, odwagę i pewność siebie, a także dbamy o ich rozwój na wielu płaszczyznach. W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą kadrą – bardzo chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi wpisami na blogu: https://przedszkolemuminki.com.pl/zlobek-piotrkow/

OFERUJEMY DZIECIOM

star@2x

Wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

chair@2x

Funkcjonalne
i estetyczne sale zajęć

book@2x

Literaturę dla
dzieci.

abacus@2x

Pomoce dydaktyczne do zajęć.

nature@2x

Bezpośredni
kontakt z przyrodą, sztuką.

ZAPISY

97-300 Piotrków Trybunalski, Ul. Wolborska 48

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl | Przedszkole i żłobek Muminki Piotrków Trybunalski