Jakie są najbardziej istotne korzyści płynące z nauki języka obcego od najmłodszych lat?

Nie od dzisiaj wiadomo, iż w żłobkach i przedszkolach prowadzone są dodatkowe zajęcia z języków obcych. Tego typu zajęcia mają bardzo dużo zalet i niesamowicie korzystnie jest, kiedy dziecko na nie uczęszcza. Jakie są jednak najważniejsze korzyści płynące z zajęć z języków obcych dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Wprowadzanie elementów z języka angielskiego zdecydowanie polepsza pamięć dziecka i sprawia, iż uczy się ono bardziej efektywnie. Obcowanie z językiem obcym uczy rozumowania przez analogię, co przekłada się bezpośrednio na przyszłość dziecka – będzie ono szybciej uczyło się w szkole. Ponadto, kształtowane są pozytywne wzorce związane z różnorodnością kulturową. Dziecko rozwija świadomość istnienia różnorodnych narodowości oraz kultur. W ten sposób dziecko staje się bardziej tolerancyjne i znacznie bardziej ciekawe otaczającego go świata.

Przedszkole i żłobek Muminki w Piotrkowie Trybunalskim umożliwia dzieciom naukę języka obcego przede wszystkim przez zabawę. Warto zapoznać się z całą ofertą naszych zajęć dodatkowych – gwarantujemy, że każde dziecko znajdzie coś ciekawego dla siebie. Zachęcamy także rodziców do zapoznania się z całą szeroką ofertą żłobka i przedszkola Muminki Piotrków Trybunalski – wpisy znajdują się pod następującym odnośnikiem: https://przedszkolemuminki.com.pl/przedszkole-piotrkow/

OFERUJEMY DZIECIOM

star@2x

Wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

chair@2x

Funkcjonalne
i estetyczne sale zajęć

book@2x

Literaturę dla
dzieci.

abacus@2x

Pomoce dydaktyczne do zajęć.

nature@2x

Bezpośredni
kontakt z przyrodą, sztuką.

ZAPISY

97-300 Piotrków Trybunalski, Ul. Wolborska 48

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl | Przedszkole i żłobek Muminki Piotrków Trybunalski